Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny – Magic hot stones

Magic hot stones můžeme přeložit jako „magické horké kameny“, nebo také jako „kouzelné“ či „pohádkové“. Havajsky by se tato terapie dala přeložit jako „HO´OKALAKUPUA POHAKU“.

Základem masáže lávovými kameny je použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. V této terapii se využívá jak prvků havajské masáže, tak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy). Pracuje se zde především na stresových drahách. Při masáži se pracuje s lávovými kameny ohřátými na teplotu 40-50 °C, kterými se prohřívá a masíruje nebo se pokládají na specifická místa na těle (čakry, energetické dráhy). Ideální je kombinace všeho za účelem maximálně pomoci. Tuto terapii bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou (i pro maséra).

Terapeutické účinky masáží horkými lávovými kameny spočívají v důkladném promasírování a prohřátí svalstva, dále v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Klient zažívá pocit celkového uvolnění, zbavuje se stresů a bolestí. Masáž je doporučována klientům, kteří jsou unavení, mají pocit zatuhlého svalstva, trpí bolestmi zad a šíje, mají problémy se spánkem, s koncentrací, se schopností se uvolnit. Tuto masáž je vhodné podstoupit minimálně jednou za 3—4 týdny pro odstranění únavy, napětí a pro celkovou regeneraci

Kontraindikace:

otevřené rány a modřiny
hypersensitivita na teplo
vysoký krevní tlak
nedávné operace
křečové žíly
infekční onemocnění
kožní infekce
sluneční popáleniny
záněty
těhotenství

Masáže Chrudim, Kollárova 131, 53701 Chrudim

TOPlist